معارف آل طاها

برای آشنایی بیشتر با حقیقت انسانیت
مشخصات بلاگ
معارف آل طاها

با سلام
سوال اینجاست که چه کنیم حقیقتا آدم باشیم؟
چرا برخی هنوز در حیوانیت خود مانده اند؟
آیا ما به آن حقیقت رسیده ایم؟
آشنایی با حقیقت انسانیت، کار هر کسی نیست.به سختی میتوان به این حقیقت رسید ولی ما سعی میکنیم با نکاتی و تبادل نظرات مفهوم حقیقت انسانیت را در کنیم.
وجه تسمیه وبلاگ:110 عدد ابجد امیر المومنین هست و 18 هم ما رو به یاد مادر هجده ساله می اندازه.همه عالم در همین دو نفر خلاصه می شود.البته باید توجه داشت که هر دونفر فدای رسول الله می شوند.اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم و اهلک اعدائهم.
یاعلی


به کانال 12000نفری ما در سروش بپیوندید

۲ مطلب در ارديبهشت ۱۳۹۷ ثبت شده است

مگر داریم کار خوبی که حرام هم باشد؟
در پاسخ میگویم: بله داریم؛ اینکه خانمی برای پیشرفت شغلی خودش ساعتی کاریش را افزایش دهد و در عوض بچه‌اش را به #دستان_مهربان_مهدکودک بسپارد کارخوبیست که حرام است؛ چون محبت مادری را از فرزندش بخاطر پیشرفت خودش منع کرده و روزانه چند ساعتی با هم هستند و چند ساعتی هم با هم می‌خوابند.باید به چنین مادرانی گفت: مادر نشدی که خودت را بالا ببری؛ مادر شدی که از خودت و نفست بخاطر فرزندت بگذری و این از خودگذشتگی، عین رشد برای خودت هم هست.
یا خانمی که بخاطر مشغله‌ها و شغل پر دردسر حاضر نیست بچه دومی داشته باشد.در این‌جا شغل کار خوبیست که حرام است. البته مقصودم از حرام، حرام شرعی نیست بلکه مقصودم این است که این کار خوب، خداپسند نیست.
مراقب باشیم از کارهای خوبی که ما را از خدا دور میکنند دوری کنیم.

----------------------------------------------------------------------------------------
به من بگویید آیا با این متن موافق هستید یا خیر؟

بهترین و قوی‌ترین راه‌حل برای رفع مشکلات و گرفتاری‌ها «قرائت حدیث کساء» در میان جمعی از مومنین است.

این مطلب مورد تاکید آیت الله العظمی بهجت(ره) بوده و مردم را سفارش به خواندن حدیث کساء می‌کرده‌اند.


بالاخره با تلاش فراوان توانستم اپلیکیشین اندرویدی «رفع گرفتاری‌ها» رو طراحی کنم.برای دانلود این اپلیکیشن کافیه روی لینک دانلود کلیک کنید.


دانلود اپلیکیشین «رفع گرفتاری‌ها»